Top Wrestlers,6-UN
Text Box: 4 points for 1st
3 points for 2nd
2 points for 3rd
1 point for 4th
    Total
Top Wrestlers,7-8
Text Box: 4 points for 1st
3 points for 2nd
2 points for 3rd
1 point for 4th
    Total
Top Wrestlers,9-10
Text Box: 4 points for 1st
3 points for 2nd
2 points for 3rd
1 point for 4th
    Total
Top Wrestlers,11-12
Text Box: 4 points for 1st
3 points for 2nd
2 points for 3rd
1 point for 4th
    Total
Top Wrestlers,13-14
NAME 1st 2nd 3rd 4th Total NAME 1st 2nd 3rd 4th Total NAME 1st 2nd 3rd 4th Total NAME 1st 2nd 3rd 4th Total NAME 1st 2nd 3rd 4th Total
1 Dominick Lomazzo Dundee 5 1 0 0 23 1 Austin Kraatz Bear Attack 5 3 0 0 29 1 Nick Humphrey Bear Attack 8 0 0 0 32 1 Tristian Horney Monroe 6 1 0 0 27 1 Brad Scholl Dundee 6 1 0 0 27
2 Blake Assenmacher Monroe 2 3 1 1 20 2 Hunter Assenmacher Ida 4 3 0 0 25 2 Nate Scholl Dundee 3 2 1 0 28 2 TJ Cook Bear Attack 3 3 1 0 23 2 Russell Campbell Bear Attack 1 5 1 0 21
3 Logan Frantz GLWC 2 3 1 0 19 3 Zac Bellaire Dundee 3 4 0 0 24 3 Drew Scholl Dundee 3 4 1 0 26 3 Gabe Heiserman Dundee 5 1 0 0 23 3 Kraig Hughes Bear Attack 2 1 2 1 16
4 Spencer Konz Clinton 4 0 0 0 16 4 Mccallister Mcavoy Dundee 3 4 0 0 24 4 Ethan Capobianco Saline 5 0 2 0 24 4 Ethan Johnson Monroe 3 3 0 0 21 4 Dan Green Monroe 2 2 1 0 16
5 Simeon Bellas GLWC 2 2 0 0 14 5 Jonathon White Dundee 3 3 1 0 23 5 Mark Cuykendall Ida 2 4 1 1 23 5 Kyle Hughes Bear Attack 4 0 2 0 20 5 Chris LaPlante Falcon SMCC 1 4 0 0 16
6 Ty Swiderski Ida 2 1 1 1 14 Return 6 Conner Frantz GLWC 4 2 0 0 22 Return 6 Kurtis Ortman GLWC 3 2 1 0 20 Return 6 Ryan Heiserman Dundee 3 1 2 0 19 Return 6 Brandon Sunday GLWC 4 0 0 0 16
7 Casey Swiderski Ida 2 2 0 0 14 7 Dylan Rose Bear Attack 3 1 2 1 20 7 Jimmy Lloyd Dundee 2 3 1 1 20 7 John Haut Bear Attack 1 2 4 0 18 7 Chris Slattery Saline 1 2 1 2 14
8 Bret Putnam Airport 0 3 1 1 12 8 Neil Antrassian Monroe 3 2 1 0 20 8 Noah Wolfe GLWC 2 2 2 1 19 8 Bobby Livernois Erie Mason 3 1 1 0 17 8 Dakota Campbell Bear Attack 1 1 3 0 13
9 Carson Irwin Dundee 3 0 0 0 12 9 Seth Barnier Ida 5 0 0 0 20 9 David Hogan Ida 2 3 1 0 19 9 Tyler Hammack Monroe 3 0 2 0 16 9 Alex Cornelius Saline 0 2 2 3 13
10 Cray Pennington Milan 3 0 0 0 12 10 Hayes Brooks Monroe 3 2 0 0 18 10 Michael Bergmooser Airport 3 2 0 0 18 10 Tyler Stockard Dundee 2 2 0 1 15 10 Leo Antrassian Monroe 3 0 0 0 12
11 Evan Blessing Bear Attack 0 2 1 4 12 11 Anthony Pisanti GLWC 2 1 2 1 16 11 Drew Mandell Dundee 2 2 2 0 18 11 Trent Bogi Dundee 2 1 1 1 14 11 Jason Anthony Saline 1 1 2 0 11
12 Thomas Ronders Addison 3 0 0 0 12 12 Grant Ott Dundee 4 0 0 0 16 12 Robert Lefevre Erie Mason 3 1 1 0 17 12 Cody Long Bear Attack 1 3 0 1 14 12 Charles Slattery Saline 1 2 0 1 11
13 Braeden Davis Dundee 2 1 0 0 11 13 Justin Duvall Bear Attack 2 0 3 2 16 13 Justin LaPlante Falcon SMCC 3 1 1 0 17 13 Ryan Desbrough Dundee 0 3 2 0 13 13 Zach Motylinski Dundee 2 0 1 0 10
14 Maguire Tarjeft Erie Mason 0 2 2 1 11 14 Lance Keck Bear Attack 0 4 2 0 16 14 Tylor Orrison Dundee 4 0 0 0 16 14 Kevin Fuller Saline 3 0 0 1 13 14 Nathan O'Sullivan Saline 1 2 0 0 10
15 Stoney Buell Ida 0 3 1 0 11 15 Drake Pauwels Airport 4 0 0 0 16 15 Mel Haynes Bear Attack 2 2 1 0 16 15 Joshua Venia GLWC 0 3 2 0 13 15 Caleb Roberts Airport 0 2 2 0 10
16 Jack Blanchett Falcon SMCC 0 2 2 0 10 16 Hunter Dart Addison 3 1 0 0 15 16 Devon Busz Bear Attack 3 0 1 2 16 16 Hunter Salenbien Dundee 1 3 0 0 13 16 John Marogen Dundee 2 0 0 0 8
17 Maximus Perez Adrian 1 1 1 0 9 17 Ian Jarret Bear Attack 0 3 1 4 15 17 Kyle Bergmooser Airport 1 3 1 0 15 17 Derek Hillman Wood Haven 3 0 0 0 12 17 Brad Viers Dundee 1 0 2 0 8
18 Noah Beaudrie SMCC 0 1 2 2 9 18 Davis Bruneau Saline 3 0 1 0 14 18 Brian Barnett Airport 1 1 4 0 15 18 Alex Martinez Ida 3 0 0 0 12 18 Andrew Espinosa Erie Mason 2 0 0 0 8
19 Dylan Smith Hudson 2 0 0 0 8 19 Donovan Underwood Addison 2 2 0 0 14 19 Corbin Healey Erie Mason 0 4 0 2 14 19 Noah Rose Monroe 2 1 0 0 11 19 Zach Pittman Addison 1 1 0 0 7
20 Samuel Bellas GLWC 1 1 0 1 8 20 Hunter Larabell Dundee 0 2 3 1 13 20 Trevor Woodley Airport 1 3 0 0 13 20 Nick Burt Addison 2 1 0 0 11 20 Steven Wernly Bear Attack 1 1 0 0 7
21 Troy Salenbien Dundee 2 0 0 0 8 21 Kaleb kline GLWC 1 3 0 0 13 21 Noah Swift Monroe 1 2 1 1 13 21 Hunter Lajiness Bear Attack 0 1 4 0 11 21 Ryan Miller Dundee 1 1 0 0 7
22 Gavin Gelso Airport 1 1 0 0 7 22 Blake Wingate GLWC 0 2 3 0 12 22 Alex Motylinski Dundee 1 3 0 0 13 22 Gaige Braden Bear Attack 0 3 0 2 11 22 James Dickerson Bear Attack 0 1 2 0 7
23 Zachary Miller Erie Mason 0 1 2 0 7 23 Blaze Mcbee Dundee 2 1 0 1 12 23 Nolan Rickman Woodhaven 3 0 0 0 12 23 Blake Montrie GLWC 2 1 0 0 11 23 Jacob Voss Addison 1 1 0 0 7
24 Antionio Mcmanmon Monroe 1 0 0 2 6 24 Caleb Hosler Dundee 2 0 2 0 12 24 Logan Bruneau Saline 2 0 2 0 12 24 Logan Dicarlo Monroe 1 0 3 0 10 24 David Taylor Airport 0 2 0 1 7
25 Chase Gelso Airport 0 2 0 0 6 25 Christian Brown GLWC 0 3 1 1 12 25 Justin Hubbard Airport 3 0 0 0 12 25 Doug Bunea Airport 1 2 0 0 10 25 Cory Long Bear Attack 1 1 0 0 7
26 Cole Gruber Erie Mason 1 0 0 2 6 26 Jarrod Kimble Monroe 1 2 1 0 12 26 Ashton Chambers Bear Attack 0 2 2 2 12 26 Devin Raymond Erie Mason 0 2 2 0 10 26 Zack Motylinski Dundee 0 2 0 0 6
27 Desman Buschmann Hudson 1 0 1 0 6 27 Ronald Rickman Woodhaven 2 1 0 0 11 27 Sabyn Wiegand Bear Attack 1 2 0 1 11 27 Charles Beaubien Airport 0 3 0 1 10 27 Jason Richardson Addison 0 2 0 0 6
28 Ethan Eisenmann Blissfield 0 1 1 1 6 28 Carson Wright Bear Attack 0 2 1 2 10 28 Chad Poca Erie Mason 1 1 2 0 11 28 Anthony Borello Dundee 2 0 1 0 10 28 Guy Paolino Erie Mason 0 2 0 0 6
29 Jaden Hoyle Sand Creek 1 0 1 0 6 29 Robert Brushaber GLWC 1 2 0 0 10 29 Kyle Motylinski Dundee 1 1 1 1 10 29 Tyler Bridge Down River 0 2 1 1 9 29 Connor O'Rourke Ida 0 1 1 1 6
30 Jayzlin Bennett Airport 0 1 1 1 6 30 Bryce Groves Dundee 1 1 1 0 9 30 Jordan Cooker GLWC 0 0 5 0 10 30 Joe Comstock Addison 1 1 1 0 9 30 Cody Stockard Dundee 1 0 0 2 6
31 Lane Montrie GLWC 1 0 1 0 6 31 Garland Wright Bear Attack 0 1 2 2 9 31 Jordan Batyik Monroe 1 2 0 0 10 31 Donny Mandell Dundee 0 1 2 2 9 31 Anthony Sailer GLWC 1 0 1 0 6
32 Max Rickman Woodhaven 0 2 0 0 6 32 Haydan Manger GLWC 1 0 2 1 9 32 George Sindone Airport 2 0 1 0 10 32 Travis Lamb Bear Attack 0 1 2 1 8 32 Zach Desilvis Bear Attack 0 1 1 0 5
33 Toby Hoppert Airport 0 1 1 1 6 33 Jaden Mcgathen Erie Mason 0 1 3 0 9 33 Dakota Westaway Monroe 0 2 2 0 10 33 Scott Carpenter Airport 0 0 3 2 8 33 Mikeal Funchion Dundee 0 1 1 0 5
34 Tristin Panza Bear Attack 0 0 3 0 6 34 Joshua Webb Monroe 1 1 1 0 9 34 Ryan Gasparovich Airport 0 2 1 1 9 34 Robert McGrath Airport 0 1 2 1 8 34 Craig Perry Bear Attack 0 0 2 1 5
35 Ramiro Guerrero Adrian 1 0 0 1 5 35 Steffen Dyl Airport 1 1 1 0 9 35 Ray Clevinger Bear Attack 0 3 0 0 9 35 Jon Morris Airport 2 0 0 0 8 35 Brent Bodie Erie Mason 1 0 0 1 5
36 Tannor McCreary GLWC 0 0 2 1 5 36 Andy Thompson Monroe 1 1 0 1 8 36 John Townes Blissfield 2 0 0 1 9 36 John Wellman Huron 2 0 0 0 8 36 Adam Greaves Saline 0 1 1 0 5
37 Trenton Warner Onsted 0 1 1 0 5 37 Austin Andrews Blissfield 1 1 0 1 8 37 Isiah Keith Monroe 2 0 0 1 9 37 Hayden Campbell Ida 0 1 2 1 8 37 Tyler Woelmer Ida 0 1 0 1 4
38 Zach Palacio Erie Mason 0 1 1 0 5 38 Bobby Scout Addison 1 0 2 0 8 38 Hunter Grasso Woodhaven 1 1 1 0 9 38 Gunner Blank Erie Mason 0 1 2 1 8 38 Richard Lopez Sand Creek 1 0 0 0 4
39 Juan Gonzalez Sand Creek 0 1 1 0 5 39 Garrett Bunea Airport 2 0 0 0 8 39 Eli Stevens GLWC 0 2 0 3 9 39 Derek Woodley Airport 1 0 2 0 8 39 Richard DeMarois Canton 1 0 0 0 4
40 Derek Guenther Manchester 1 0 0 0 4 40 George Salenbien Dundee 2 0 0 0 8 40 Dallas Sortor Ida 0 2 1 1 9 40 Steven Slattery Saline 0 1 1 2 7 40 Noah Newhouse Dundee 1 0 0 0 4
41 AJ Baxter Onsted 0 1 0 1 4 41 Harrison Hill Saline 1 1 0 1 8 41 Connor Baldwin Erie Mason 0 1 2 2 9 41 Ronnie Clawson Dundee 1 1 0 0 7 41 Nick Rhoades Erie Mason 1 0 0 0 4
42 Alex Dodson Saline 0 1 0 1 4 42 Shane Sterling Airport 2 0 0 0 8 42 Cade Sutterfield GLWC 2 0 0 1 9 42 Raul Reyes Airport 1 0 1 1 7 42 Nick Garza Sand Creek 1 0 0 0 4
43 Andrew Burnette Bear Attack 0 1 0 1 4 43 Ryan Mckart Monroe 0 1 1 2 7 43 Zachary Cox GLWC 0 2 0 2 8 43 Krys Young Monroe 0 2 0 1 7 43 Mitch Rogaliner GLWC 1 0 0 0 4
44 Brenden Pickles Sand Creek 1 0 0 0 4 44 Zane Stevens Unattached 1 1 0 0 7 44 Sean Herroon GLWC 0 2 0 2 8 44 Kevin Couturier Falcon SMCC 0 1 2 0 7 44 Mathew Franz Manchester 1 0 0 0 4
45 Carson Irwiin Dundee 1 0 0 0 4 45 Sam Bartes Woodhaven 0 0 3 1 7 45 Maxwell Sindone Airport 0 2 1 0 8 45 Jayden Timpe GLWC 0 2 0 1 7 45 Kevin Gallagher Bear Attack 1 0 0 0 4
46 Carter St. Lawrence Saline 0 0 2 0 4 46 Cade Sutterfield GLWC 1 0 1 0 6 46 Lucas Wise GLWC 0 2 1 0 8 46 Jake Kimble Addison 1 1 0 0 7 46 Joe Cavins Bear Attack 1 0 0 0 4
47 Connor Cable Adrian 1 0 0 0 4 47 Hunter Mckie GLWC 1 0 1 0 6 47 Jackson Rickman Woodhaven 2 0 0 0 8 47 Craig Couturier Falcon SMCC 0 2 0 1 7 47 JD Waters Hudson 1 0 0 0 4
48 D Guenther Manchester 1 0 0 0 4 48 Kyle Ott Dundee 0 1 1 1 6 48 Gunner Blank Erie Mason 2 0 0 0 8 48 Connor Collinsworth Saline 0 2 0 1 7 48 Gaetano Paolino Monroe 1 0 0 0 4
49 Dayton Steffy Monroe 1 0 0 0 4 49 Stephen LaPrad Falcon SMCC 0 1 0 3 6 49 Dylan Hawes Airport 0 2 1 0 8 49 Anthony Meads Saline 1 1 0 0 7 49 Gabe Beaubien Sand Creek 1 0 0 0 4
50 Drake Begeman Down River 1 0 0 0 4 50 Tate Parker Dundee 0 0 2 2 6 50 Chase Sexton Onsted 2 0 0 0 8 50 Trevin Keith Monroe 1 0 1 0 6 50 Daniel Sortor Ida 1 0 0 0 4
51 Jeremiah Allen Unattached 1 0 0 0 4 51 Thomas Richards-Bragalone Jr Bear Attack 1 0 1 0 6 51 Ben Monday Bear Attack 1 0 2 0 8 51 Jordan Batyik Monroe 1 0 1 0 6 51 Dakota Henderson Lincoln Park 1 0 0 0 4
52 Nick Borello Dundee 1 0 0 0 4 52 Wyatt Hoffman Dundee 0 2 0 0 6 52 Matt Kvasnovsky Ida 1 1 0 0 7 52 Brian Pattenaude Bear Attack 1 0 1 0 6 52 Coty Kimble Addison 1 0 0 0 4
53 Zachary Shaw Pittsford 1 0 0 0 4 53 Aaron Butler MON 0 1 1 0 5 53 Kane Eder Bear Attack 0 0 3 1 7 53 Brad Stewart GLWC 0 2 0 0 6 53 Cody Stevens Bear Attack 0 0 2 0 4
54 Zack Horky Blissfield 1 0 0 0 4 54 Cruz Boitnott SMCC 0 0 1 3 5 54 Chelsea Kilgus Blissfield 0 1 2 0 7 54 Ben Meyer Monroe 0 1 1 1 6 54 Brian Killman Pittsford 1 0 0 0 4
55 Stoney Buel Ida 0 0 2 0 4 55 Dakota Mcclure Addison 0 1 1 0 5 55 Cedric Alford Monroe 0 1 1 2 7 55 Anthony Shotwell Airport 1 0 1 0 6 55 Brandon Brooks Huron 1 0 0 0 4
56 Jacob Shelby Manchester 0 1 0 0 3 56 Elliott Hill Saline 0 1 1 0 5 56 Cameron Sterling Erie Mason 1 1 0 0 7 56 Sean Sterling Airport 1 0 0 1 5 56 Ben Griffin Canton 1 0 0 0 4
57 Aidan Fletcher Ida 0 1 0 0 3 57 Evan Mieden Bear Attack 0 0 2 1 5 57 Samuel Sanchez Monroe 1 0 0 2 6 57 Miles Brown Onsted 0 1 1 0 5 57 Austin Martin Manchester 1 0 0 0 4
58 Aiden Davis Dundee 0 0 1 1 3 58 Garrett Hunley Bear Attack 0 0 1 3 5 58 Ryan Ernest Monroe 0 1 1 1 6 58 Keith Lingar Bear Attack 0 1 1 0 5 58 Tony Jankowski Ida 0 1 0 0 3
59 C.J. Berro Addison 0 1 0 0 3 59 Kyle Massie Monroe 0 1 1 0 5 59 Noah Nieman Blissfield 1 0 1 0 6 59 Jordan Snyder GLWC 0 1 1 0 5 59 Tommy Mccomas Dundee 0 1 0 0 3
60 Chris Clisham Saline 0 0 1 1 3 60 Logan Nieman Blissfield 0 1 0 2 5 60 Matthew Kvasnovsky Ida 1 0 1 0 6 60 Ian Tyburski GLWC 0 0 1 3 5 60 Russell Ege Dundee 0 0 0 3 3
61 Dominic Dow Pittsford 0 1 0 0 3 61 Mason Grasso Woodhaven 0 1 1 0 5 61 John Fowler Blissfield 0 0 3 0 6 61 Brandon Baker Erie Mason 0 0 2 1 5 61 Rashaan Rose Monroe 0 1 0 0 3
62 Garret Carson Manchester 0 1 0 0 3 62 Mason Stormm Airport 0 1 0 2 5 62 Jarod Schearer Falcon SMCC 0 2 0 0 6 62 Alex Phillips Ida 0 1 1 0 5 62 Michael Holden Bear Attack 0 0 1 1 3
63 Garrett Braden Ida 0 0 1 1 3 63 Trevor Toeppe Monroe 0 0 2 1 5 63 Frank Bairactaris Saline 0 1 1 1 6 63 Tyler Rogaliner GLWC 1 0 0 0 4 63 Ken Fiander Blissfield 0 1 0 0 3
64 Hunter Major Bear Attack 0 0 1 1 3 64 Easton Cox Ida 0 0 2 1 5 64 Dayton Westaway Monroe 0 0 2 2 6 64 Tyler Ridner Monroe 0 0 2 0 4 64 Justin Tomaszcwski Erie Mason 0 1 0 0 3
65 Jonah Rankin Onsted 0 1 0 0 3 65 Keith Feldpausch Airport 0 1 1 0 5 65 Chase Hill Airport 0 1 1 1 6 65 Trevor Humphrey Manchester 1 0 0 0 4 65 Jessica Lorenzo Onsted 0 0 1 1 3
66 Nic Bellaire Dundee 0 0 1 1 3 66 Alec Muck Sand Creek 1 0 0 0 4 66 William Clifford Milan 0 0 2 1 5 66 Travon Keith Monroe 1 0 0 0 4 66 Jake Janssen Ida 0 0 1 1 3
67 Nic Borello Dundee 0 1 0 0 3 67 Billy Baker Clinton 1 0 0 0 4 67 Trent Shotwell Airport 1 0 0 1 5 67 Sam Adrian Onsted 0 0 2 0 4 67 Hunter Cole Erie Mason 0 1 0 0 3
68 Nicholas Borello Dundee 0 1 0 0 3 68 Bradley Vargas Whitmer 1 0 0 0 4 68 Seth Barnier Ida 0 0 2 1 5 68 Roddy Hamdan Hudson 1 0 0 0 4 68 Dominic Bennett Lincoln Park 0 1 0 0 3
69 Rami Shallhout Erie Mason 0 0 1 1 3 69 Cade Sutterfeild GLWC 1 0 0 0 4 69 Ricky McMahon Airport 0 1 1 0 5 69 Nick Teachout Bear Attack 0 0 1 2 4 69 Derek Sortor Ida 0 1 0 0 3
70 Tony Burtscher GLWC 0 0 1 1 3 70 Charles White Whitmer 1 0 0 0 4 70 Kohl Woelmer Ida 0 1 1 0 5 70 Mario Guillen ETWC 1 0 0 0 4 70 Derek Raymond Erie Mason 0 0 0 3 3
71 Logan Badge Clinton 0 0 1 1 3 71 Dallas Sortor Ida 1 0 0 0 4 71 Jeffrey Brown Onsted 0 1 1 0 5 71 Logan Ritchie Huron 1 0 0 0 4 71 Dakota Mayes Monroe 0 1 0 0 3
72 Autin Emery Onsted 0 0 1 0 2 72 Dylan Budd Onsted 0 1 0 1 4 72 Jeff Williams GLWC 0 0 1 3 5 72 Kyle Johnson Addison 1 0 0 0 4 72 Corey Long Bear Attack 0 1 0 0 3
73 Blake Binder Ida 0 0 0 2 2 73 Ethan Branum Erie Mason 0 0 2 0 4 73 Cade Prime Blissfield 0 0 2 1 5 73 Josh Williams Airport 1 0 0 0 4 73 Conner O'Rourke Ida 0 1 0 0 3
74 Cooper Kinsey Erie Mason 0 0 1 0 2 74 Jordan Hamdan Hudson 1 0 0 0 4 74 Bryant Moore Sand Creek 0 1 1 0 5 74 Jessica Book Airport 0 1 0 1 4 74 Brendan O'Connor Falcon SMCC 0 0 1 1 3
75 Daniel Sunday GLWC 0 0 0 2 2 75 Levi Prather Bear Attack 0 1 0 1 4 75 Anthony Gill Erie Mason 0 0 2 1 5 75 Jacob Shumway Addison 1 0 0 0 4 75 Austin Sullivan Saline 0 0 1 1 3
76 G Branham Manchester 0 0 1 0 2 76 Logan Davis Adrian 1 0 0 0 4 76 Tyler Blackmon Airport 0 1 0 1 4 76 Jacob Gerth Monroe 0 0 2 0 4 76 Arthur Hernandez Lincoln Park 0 1 0 0 3
77 Gavid Gelso Airport 0 0 1 0 2 77 Ricardo Oviedo ETWC 1 0 0 0 4 77 Troy Wight Erie Mason 0 1 0 1 4 77 Eathan Johnson Monroe 1 0 0 0 4 77 Anthony Garcia Adrian 0 1 0 0 3
78 Gavin Brown Hudson 0 0 1 0 2 78 Samuel Johnson Airport 1 0 0 0 4 78 Trip Clayborn CWC 1 0 0 0 4 78 Derek Raymond Erie Mason 1 0 0 0 4 78 Victor Borjas Lincoln Park 0 0 1 0 2
79 Jacob Kurgin Manchester 0 0 1 0 2 79 Seth Ford Saline 0 0 2 0 4 79 Timmy Stevens GLWC 1 0 0 0 4 79 Byron Evans Lincoln Park 1 0 0 0 4 79 Seth Harmon Erie Mason 0 0 1 0 2
80 Keegan Smith Saline 0 0 1 0 2 80 Seth Lamb Bear Attack 0 0 1 2 4 80 Stone Arnold Jonesville 1 0 0 0 4 80 Brendan Abrigo Manchester 1 0 0 0 4 80 Sean Marogen Dundee 0 0 1 0 2
81 Kyle Mckinney Ida 0 0 1 0 2 81 Tucker Sholl Hudson 1 0 0 0 4 81 Samuel Johnson Airport 0 1 0 1 4 81 Brandon Whitman Dundee 1 0 0 0 4 81 Ryan Wellings Saline 0 0 1 0 2
82 Logan Smith Dundee 0 0 1 0 2 82 Brenen Lopinski Hudson 0 1 0 0 3 82 Patrick Campos ETWC 1 0 0 0 4 82 B Abrigo Manchester 1 0 0 0 4 82 Ryan Knox Sand Creek 0 0 1 0 2
83 Samual Bellas GLWC 0 0 1 0 2 83 Burke Mitchell Dundee 0 1 0 0 3 83 Nolan Pickles Sand Creek 1 0 0 0 4 83 Austin Ridgeway Whitmer 1 0 0 0 4 83 Robert Comar Adrian 0 0 1 0 2
84 Seth Minney Bear Attack 0 0 1 0 2 84 Caleb Warner Blissfield 0 0 1 1 3 84 Nick Gearhart Bear Attack 0 0 0 4 4 84 Andy Bowling Bear Attack 0 0 1 2 4 84 Nino Toigo Lincoln Park 0 0 1 0 2
85 Nehemiah Jamieson Monroe 0 0 0 2 2 85 Carson Scroggie Sand Creek 0 0 1 1 3 85 Moses Guillen ETWC 1 0 0 0 4 85 Zech Johnston Clinton 0 1 0 0 3 85 Mitchell Prylo Falcon SMCC 0 0 1 0 2
86 Aiden Fletcher Ida 0 0 0 1 1 86 Carter Connin Morenci 0 1 0 0 3 86 Matthew Torres Whitmer 1 0 0 0 4 86 Ty Thompson Dundee 0 1 0 0 3 86 Mitchell Couturier Falcon SMCC 0 0 1 0 2
87 Austin Emery Onsted 0 0 0 1 1 87 Christian Korte Clinton 0 1 0 0 3 87 Matthew Knasnovsky Ida 1 0 0 0 4 87 Ty Grames Hudson 0 1 0 0 3 87 Masen Moore Sand Creek 0 0 1 0 2
88 Brendan Rosolowski Saline 0 0 0 1 1 88 Collyn Nolan Adrian 0 1 0 0 3 88 Logan Pickles Sand Creek 1 0 0 0 4 88 TJ Ratliff Onsted 0 0 1 1 3 88 John Haut Bear Attack 0 0 1 0 2
89 Caden Bellaire Dundee 0 0 0 1 1 89 Connor Martin Bear Attack 0 0 1 1 3 89 Kody Eichler Hudson 1 0 0 0 4 89 Sean Marogen Dundee 0 1 0 0 3 89 James Hastings Bear Attack 0 0 1 0 2
90 Dalton Holycross Ida 0 0 0 1 1 90 Gabe Guerrero Adrian 0 0 1 1 3 90 Jonathan McBride GLWC 0 0 2 0 4 90 Nic Pinchoff Monroe 0 1 0 0 3 90 Jake Hathaway Ida 0 0 1 0 2
91 Drew Nicholl Airport 0 0 0 1 1 91 Hunter Larabelle Dundee 0 1 0 0 3 91 Jared Schearer Falcon SMCC 1 0 0 0 4 91 Marcus Richardson Addison 0 1 0 0 3 91 Jacob Shumway Addison 0 0 1 0 2
92 Gabriel Alley Pittsford 0 0 0 1 1 92 Izziah Bennett Airport 0 0 1 1 3 92 Hunter Carson Manchester 1 0 0 0 4 92 Joshua Moore Lincoln Park 0 1 0 0 3 92 Jacob Raker GLWC 0 0 1 0 2
93 Gage Reams Erie Mason 0 0 0 1 1 93 Jacob Smith Monroe 0 1 0 0 3 93 Hunter Blaker Hudson 1 0 0 0 4 93 Jerry Emmert Airport 0 0 1 1 3 93 Jacob Drummonds Bear Attack 0 0 1 0 2
94 Gregory Denkins Onsted 0 0 0 1 1 94 Jarrett Waters Hudson 0 1 0 0 3 94 Garrett Bernath Addison 0 0 2 0 4 94 James Hastings Bear Attack 0 1 0 0 3 94 Elijah Sandore Bear Attack 0 0 1 0 2
95 Isaac Durbin Onsted 0 0 0 1 1 95 Jeffery Konz Clinton 0 0 1 1 3 95 Evan Begeman Down River 1 0 0 0 4 95 Hunter McCain Ida 0 1 0 0 3 95 Dylan Mcleod Lincoln Park 0 0 1 0 2
96 Jerred Welt Saline 0 0 0 1 1 96 Jeffrey Brushaber GLWC 0 1 0 0 3 96 Denver Sweet SMCC 0 0 1 2 4 96 Drew Groves Dundee 0 0 1 1 3 96 David Grajek Addison 0 0 1 0 2
97 Joey West Saline 0 0 0 1 1 97 Jonathon Fritz Airport 0 1 0 0 3 97 Curtis Ortman GLWC 1 0 0 0 4 97 Dane Maier Whitmer 0 1 0 0 3 97 Daniel Bleske Saline 0 0 1 0 2
98 Nicholas Bellaire Dundee 0 0 0 1 1 98 Josiah Sanchez Sand Creek 0 1 0 0 3 98 Connor Schultz GLWC 1 0 0 0 4 98 Conner Upchurch Erie Mason 0 1 0 0 3 98 Cyle Brown Pittsford 0 0 1 0 2
99 Noah Soleau Monroe 0 0 0 1 1 99 Justin Major Bear Attack 0 0 0 3 3 99 Bill Powell Monroe 0 1 0 1 4 99 Cody Boggs Bear Attack 0 1 0 0 3 99 Chase Smith Addison 0 0 1 0 2
100 Steven Valdez Hudson 0 0 0 1 1 100 Kenny Cable Adrian 0 1 0 0 3 100 Alex Moylinski Dundee 1 0 0 0 4 100 Cam Fornwald GLWC 0 1 0 0 3 100 Blake Caswell Bear Attack 0 0 1 0 2
101 Vincent Hosler Dundee 0 0 0 1 1 101 Kyle Cook Whitmer 0 1 0 0 3 101 Zack Bowling Bear Attack 0 1 0 0 3 101 Brian Cole Erie Mason 0 1 0 0 3 101 Tyler Weaver Ida 0 0 0 1 1
102 Mccallister Macavoy Dundee 0 1 0 0 3 102 Wyatt Buchanan GLWC 0 0 1 1 3 102 Angelos Bairactaris Saline 0 1 0 0 3 102 Tyler Potter Lincoln Park 0 0 0 1 1
103 Noah Comar Adrian 0 1 0 0 3 103 Spencer Blanco Madison 0 1 0 0 3 103 Andrez Botello Lincoln Park 0 1 0 0 3 103 Tyler Lindeman Hudson 0 0 0 1 1
104 Quinn Cook Whitmer 0 1 0 0 3 104 Philip Groeb Onsted 0 1 0 0 3 104 Alex Seiler Ida 0 1 0 0 3 104 Thomas Zeigler Monroe 0 0 0 1 1
105 Wyatt Hofmann Dundee 0 0 1 1 3 105 Perry Johnson Madison 0 1 0 0 3 105 Tyler Blackmon Airport 0 0 0 2 2 105 Tess Keena Saline 0 0 0 1 1
106 Zac Belaire Dundee 0 1 0 0 3 106 Nick Meyer Monroe 0 0 1 1 3 106 Tye Thompson Dundee 0 0 1 0 2 106 Russell Egy Dundee 0 0 0 1 1
107 Zach Steiner Addison 0 1 0 0 3 107 Logan Hunley Bear Attack 0 0 0 3 3 107 Timothy Stevens GLWC 0 0 1 0 2 107 Roger Fox Sand Creek 0 0 0 1 1
108 Caleb Goodwin Adrian 0 0 1 1 3 108 Kenny Rodgers Erie Mason 0 1 0 0 3 108 Sean Kirchner Bear Attack 0 0 1 0 2 108 Nicholas Felice Bear Attack 0 0 0 1 1
109 Austin Fellows Pittsford 0 0 1 0 2 109 Joseph Jones Airport 0 1 0 0 3 109 Robert Sanchez Monroe 0 0 1 0 2 109 Jay Sroufe Dundee 0 0 0 1 1
110 Bailey Russell Pittsford 0 0 1 0 2 110 Jayden Timpe Unattached 0 1 0 0 3 110 Richard Keena Saline 0 0 1 0 2 110 Dalton Patrick Lincoln Park 0 0 0 1 1
111 Carson Price Hudson 0 0 1 0 2 111 Jamie Hudson Falcon SMCC 0 1 0 0 3 111 Nick Balog Ida 0 0 0 2 2 111 Chris Petticrew Madison 0 0 0 1 1
112 Chaz Phipps Woodhaven 0 0 1 0 2 112 Jacob Huber Erie Mason 0 1 0 0 3 112 Kamron Woodbury Blissfield 0 0 1 0 2 112 Austin Gilstorf Bear Attack 0 0 0 1 1
113 Christian Minard Manchester 0 0 0 2 2 113 Jack Rouse Woodhaven 0 1 0 0 3 113 Kagen Schroyer GLWC 0 0 0 2 2
Any comments or suggestion email me at: 114 Cole Weber Addison 0 0 1 0 2 114 Eric Deneau Onsted 0 1 0 0 3 114 Joshua Sharpe Monroe 0 0 1 0 2
115 Cole Wixom Onsted 0 0 0 2 2 115 Damon Hassenzahl Hudson 0 1 0 0 3 115 Josh Winekoff Airport 0 0 1 0 2
rebrighton@aol.com 116 Colin Mieden Bear Attack 0 0 1 0 2 116 Dakota Kneiper Addison 0 1 0 0 3 116 Joseph Garcia Adrian 0 0 1 0 2
117 Devante Long Onsted 0 0 1 0 2 117 Colin Mieden Bear Attack 0 1 0 0 3 117 Jordan Heuser Manchester 0 0 1 0 2
118 Hunter Stuart GLWC 0 0 1 0 2 118 Carter Fritz Airport 0 0 1 1 3 118 Jacob Knisel Madison 0 0 1 0 2
119 Ian Frank Erie Mason 0 0 1 0 2 119 Carl Antrassian Monroe 0 0 0 3 3 119 David Taylor Airport 0 0 1 0 2
120 Jacob Henry Blissfield 0 0 1 0 2 120 Calen Lewis Dundee 0 0 1 1 3 120 Brock Vlcek Manchester 0 0 1 0 2
121 Jacob Hudson Falcon SMCC 0 0 1 0 2 121 Caleb Bangerter Blissfield 0 1 0 0 3 121 Annie Ferrell Milan 0 0 1 0 2 Any comments or suggestion email me at:
122 Jeffrey Konz Clinton 0 0 1 0 2 122 Brendan Holden Bear Attack 0 0 1 1 3 122 Alex Sieler Ida 0 0 1 0 2
123 Jimmy McGarry Erie Mason 0 0 1 0 2 123 Austin Smith Hudson 0 1 0 0 3 123 Vannessa Sanchez Sand Creek 0 0 0 1 1 rebrighton@aol.com
124 Josh Bunn Manchester 0 0 1 0 2 124 Zachary Toth Monroe 0 0 1 0 2 124 Tyler Roberts Hudson 0 0 0 1 1
125 Logan Willett Onsted 0 0 1 0 2 125 Sophia Stahl Columbia Central 0 0 1 0 2 125 Tyler Gordon Morenci 0 0 0 1 1
126 Nicholas Justus Addison 0 0 0 2 2 126 Parker Randall Sand Creek 0 0 1 0 2 126 Phillip Lehmann Falcon SMCC 0 0 0 1 1
127 Noah Minney Bear Attack 0 0 1 0 2 127 Oakley Boring Monroe 0 0 1 0 2 127 Nick Bartel Bear Attack 0 0 0 1 1
128 Riley Williamson Saline 0 0 0 2 2 128 Michael Schwartz Bear Attack 0 0 1 0 2 128 Nicholas Kuney Adrian 0 0 0 1 1
129 Sam Rickman Woodhaven 0 0 1 0 2 129 Michael Phillips Jr Columbia Central 0 0 1 0 2 129 Michael Schwartz Bear Attack 0 0 0 1 1
130 Shane Hemple Erie Mason 0 0 1 0 2 130 Matthew Knasnousky Ida 0 0 1 0 2 130 Mel Haynes Bear Attack 0 0 0 1 1
131 Wade Johnson GLWC 0 0 1 0 2 131 Jake Parsil GLWC 0 0 1 0 2 131 Matthew Dunn Monroe 0 0 0 1 1
132 Bradley Mcmanmon Monroe 0 0 0 1 1 132 Isiah Insco GLWC 0 0 1 0 2 132 Mason Lopinski Hudson 0 0 0 1 1
133 Brayden Hayes Columbia Central 0 0 0 1 1 133 Hunter Taphouse Onsted 0 0 1 0 2 133 Kodie Burtscher GLWC 0 0 0 1 1
134 Brett Binder Ida 0 0 0 1 1 134 G Rickelmen Manchester 0 0 1 0 2 134 Katheryn Clifford Milan 0 0 0 1 1
135 C Bruestle Manchester 0 0 0 1 1 135 Elijah Sanchez Sand Creek 0 0 1 0 2 135 Katey Clifford Milan 0 0 0 1 1
136 Cameron Funk Bear Attack 0 0 0 1 1 136 Drew Rokita Addison 0 0 1 0 2 136 Jordan Prajzner GLWC 0 0 0 1 1
137 Christian Cosner Dundee 0 0 0 1 1 137 Corey Campbell Bear Attack 0 0 1 0 2 137 Jesse Perez Adrian 0 0 0 1 1
138 Christian Deaton Blissfield 0 0 0 1 1 138 Collin Williams Blissfield 0 0 1 0 2 138 Jason Shulaw Huron 0 0 0 1 1
139 Clint Kraft Saline 0 0 0 1 1 139 Cole Morrison GLWC 0 0 1 0 2 139 Jason Shover Monroe 0 0 0 1 1
140 Dakota Jenkins Madison 0 0 0 1 1 140 Cole Fornwald GLWC 0 0 1 0 2 140 James Foley Blissfield 0 0 0 1 1
141 Dennis Osworth Bear Attack 0 0 0 1 1 141 Bruce Blackwell Manchester 0 0 1 0 2 141 Jacob Shelton GLWC 0 0 0 1 1
142 Dyl Steffen Airport 0 0 0 1 1 142 Brendan Nicholl Addison 0 0 1 0 2 142 Jacob Miller Addison 0 0 0 1 1
143 Erik Bundy Madison 0 0 0 1 1 143 Blake Belaire Manchester 0 0 1 0 2 143 Hayden Cambell Ida 0 0 0 1 1
144 Jacob Pask Clinton 0 0 0 1 1 144 Avyon Sanchez Erie Mason 0 0 1 0 2 144 Garrett Gilliam Monroe 0 0 0 1 1
145 Jakob Herring GLWC 0 0 0 1 1 145 Austin Yarbrough Airport 0 0 0 2 2 145 Dakotah Fox GLWC 0 0 0 1 1
146 Jarrett Reusseau Ida 0 0 0 1 1 146 Austin Foley Ida 0 0 1 0 2 146 Corey Campbell Bear Attack 0 0 0 1 1
147 Jeremy Cubberly Blissfield 0 0 0 1 1 147 Vaughn Gardner Bear Attack 0 0 0 1 1 147 Collin Farmer Milan 0 0 0 1 1
148 Kyle Yuhas Onsted 0 0 0 1 1 148 Ty Hassenzahl Hudson 0 0 0 1 1 148 Cody Cooley Clinton 0 0 0 1 1
149 Matthew Bach Sand Creek 0 0 0 1 1 149 Shane Sullivan Saline 0 0 0 1 1 149 Christian Roland Monroe 0 0 0 1 1
150 Mitchell Moore Sand Creek 0 0 0 1 1 150 Shaelynn Blevins Monroe 0 0 0 1 1 150 Brandon Pope Manchester 0 0 0 1 1
151 Sammy Kale Ida 0 0 0 1 1 151 Ryan Scoby Addison 0 0 0 1 1 151 Anthony Espinosa Erie Mason 0 0 0 1 1
152 Tracy Brown Hudson 0 0 0 1 1 152 Rayna Mitchell Dundee 0 0 0 1 1
153 Tyler Curtis Hudson 0 0 0 1 1 153 Quentin Bartel Bear Attack 0 0 0 1 1
154 Uthman Shallhout Erie Mason 0 0 0 1 1 154 Noah Harris Bear Attack 0 0 0 1 1
155 Micah Hutchinson Addison 0 0 0 1 1
156 Marco Guerrero Adrian 0 0 0 1 1
157 Logan Burkmier Bear Attack 0 0 0 1 1
158 Lance Keck Bear Attack 0 0 0 1 1
159 Kyler Mcmanmon Monroe 0 0 0 1 1
160 Kyle Massie Monroe 0 0 0 1 1
161 Kyle Boxeth Saline 0 0 0 1 1
162 Kevin LaPrad Falcon SMCC 0 0 0 1 1
163 Julius Kulas Huron 0 0 0 1 1
164 Joey Stoner Erie Mason 0 0 0 1 1
165 Jake Huber Erie Mason 0 0 0 1 1
166 Evan Shovels Clinton 0 0 0 1 1
Any comments or suggestion email me at: 167 Ethan Woods Manchester 0 0 0 1 1 Any comments or suggestion email me at:
168 Ethan Fellows Pittsford 0 0 0 1 1
rebrighton@aol.com 169 Ernest Ryan Monroe 0 0 0 1 1 rebrighton@aol.com
170 Derek Ridner Monroe 0 0 0 1 1
171 Dan Jaworski Dundee 0 0 0 1 1
172 Coutney Rosolowski Saline 0 0 0 1 1
173 Connor Scholtz GLWC 0 0 0 1 1
174 Collin Blevins Blissfield 0 0 0 1 1
175 Charlie Ferry Blissfield 0 0 0 1 1
176 Bryce Holmes Ida 0 0 0 1 1
177 Austin Keck Bear Attack 0 0 0 1 1
Any comments or suggestion email me at:
rebrighton@aol.com